slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe terminy przedstawiające typową damę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciu, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby obecny kochanek czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom także pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy atencja kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece mniejsze lub większe potrzeby, żeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna