stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że polska moda w zestawieniu do innych regionów jest daleko w tyle, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie zaoferoać ludziom naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po wysokich lotów materiały. Gdzie kryje się bariera konsumentów? Brak wystarczających umiejętności projektantów czy może klienci są zbyt rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie zauważając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie sprawdzić polski asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym handlowcom ale również pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety